O Nas

Władcy Smaków to firma powstała z pasji do gotowania. Chcemy zaprosić Państwa do świata pełnego różnorodnych smaków i aromatów. Nasze dania bazują na sprawdzonych przepisach a produkty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych dostawców.

Skontaktuj się

Nasza historia

Jesteśmy firmą rodzinną prowadzoną przez doświadczonych gastronomów. Rodzinna tradycja kulinarna, pasja do gotowania i dobrego jedzenia, którym towarzyszyła potrzeba ciągłego rozwoju dała początki firmie Władcy Smaków.

Firma jest na rynku wrocławskim już od 5 lat i od 2017 roku serwuje pyszną i świeżą kuchnię dla klientów korporacyjnych jak i indywidualnych. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży, a nabyte przez lata doświadczenie, wykorzystujemy w spełnianiu Waszych oczekiwań.

Od samego początku koncentrowaliśmy swoją działalność na cateringu. Z biegiem lat doceniło nas wiele firm, dla których pracujemy przygotowując śniadania, lunche, prowadząc kantyny; zapewniając przerwy kawowe, obsługę konferencji, warsztatów szkoleniowych i wiele innych.

Również klienci indywidualni chętnie do nas wracają, ponieważ zawsze dopracowanym cateringiem chcemy uczynić każdą rodzinną uroczystość niepowtarzalną i godną zapamiętania.

Dlaczego my

 

    • Oferujemy kompleksową usługę dopasowaną do potrzeb każdego klienta. Wszystkie posiłki są przygotowywane zawsze ze świeżych i sezonowych składników.
    • Nasza oferta cateringowa kierowana jest do klientów biznesowych oraz indywidualnych – catering do firm, instytucji, kantyny pracownicze oraz wszelkie uroczystości rodzinne.
    • Nasz szeroki zakres usług cateringowych obejmuje Wrocław i najbliższe okolice i sprawdza się przy każdej okazji.
    • Dowozimy na wskazane miejsce i godzinę obiady, lunche, posiłki regeneracyjne
    • W swojej ofercie mamy różnorodne i zbilansowane posiłki mięsne jak i wegetariańskie

wydanych posiłków

eventy

rok powstania